VIDEO/ Armando Broja fiton testin e veçantë kundër Madueke dhe Joao Felix, i njeh më mirë shokët e ekipit te Chelsea

Armando Broja është rikthyer nga dëmtimi i gjatë që ka kaluar. Sulmuesi ka nisur që të stërvitet dhe do të jetë gati për ndeshjet që do të zhvillohen gjatë periudhës së verës, kur Chelsea të bëhet gati për nisjen e sezonit të ri.

Ndërkohë një test i veçantë është zhvilluar te londinezët me Brojën, Madueke dhe Joao Felix. Të tre futbollistët kanë pasur disa pyetje për shokët e ekipit dhe ata duhej të përgjigjeshin. Në fund rezultoi se Broja kishte më tepër përgjigje të sakta dhe i njihte më shumë shokët e skuadrës. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online