VIDEO/ Armand Duka që zbret për të përgëzuar lojtarët, takimi me Silvinjon dhe lojtarët e Kombëtares që ia marrin valles

Shqipëria arriti që të fitojë me shifrat 2-0 kundër Bullgarisë. Golat e shënuara nga Qazim Laçi dhe Ernest Muçi vendosën edhe fatin e këtij takimi. Menjëherë pas përfundimit të takimit, kreu i FSHF, Armand Duka, zbriti në dhomat e zhveshjes.

Ai përgëzoi të gjithë lojtarët për performancën e tyre. Gjithashtu nuk munguan batutat dhe përqafimi i ngrohtë me trajnerin Silvinjo. Nga krahu tjetër, lojtarët e Kombëtares filluan që të hidhnin valle. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online