VIDEO/ Arbitri dëshiron të nxirrte kartonin e kuq ndaj Anglisë, në çfarë planeti mund të jepej?

“Në çfarë planeti mund  akordohej ky kartoni i kuq?”! Video që është shpërndarë në të gjitha rrjetet sociale është ajo mes Anglisë dhe Hungarisë, ku është dhënë ndëshkimi për Stones. Ky i fundit nuk ka bërë asnjë lëvizje dhe në shpejtësi e sipër, lojtari kundërshtar është përplasur mbrapa shpinës së tij.

Në këtë moment gjyqtari i ka akorduar kartonin e dytë të verdhë, duke i dhënë më pas të kuqin. Sigurisht që ky episod nuk ndikoi në ndeshje pasi rezultati ishte 0-3 dhe minuta e 82, por i kuqi ishte jashtë logjike. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online