Drejtuesit e Interit takohen sot me presidentin e Empolit, Asllani i sjell skuadrës së tij 14 milionë euro

Kristjan Asllani do të jetë lojtari i Interit. Pas arritjes së akordit personal me zikaltrit, ditën e sotme pritet të gjendet edhe marrëveshja mes dy klubeve. Eksperti i merkatos në Itali, Xhanluka Di Marcio bën me dije se drejtuesit e Interit dhe ata të Empolit do të zhvillojnë një takim ditën e sotme për të shtërnguar duart për transferimin e Kristjan Asllanit.

Mesfushori shqiptar do të sjellë një arkat e Empolit një shifër të konsiderueshme parash. Plot 14 milionë euro është shifra që klubi toskan do të përfitojë nga shitja e Krisjtan Asllanit./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online