VIDEO: Agolli fenomen, gol spektakolar dhe trofeu i parë me Cosmos

0

Ansi Agolli ka gjetur golin e parë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe do ta mbajë mend gjatë, pasi është një kryevepër e mbrojtësit të majtë.

 

New York Cosmos e ka publikuar golin në Twitter. Goli i Agollit vlejti për triumfin e skuadrës së tij ndaj Brooklyn Italians dhe në fund Cosmos u shpall kampione e North Atlantic Conference Champs.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.