VIDEO/ “A je mirë?”! Ylli i Napolit nuk mban të qeshurat, tifozi i kërkon autograf Mertens mbi fanellën e mbrojtësit të Shqipërisë

Një video po bën xhiron e rrjeteve është ajo e Napolit, ku protagonisti është Mertens. Një tifoz ka shkuar në qendrën stërvitore “Castel Volturno” ndryshe nga të tjerët, ku ka kërkuar autograf nga ylli i skuadrës së Spaletit.

E veçanta? Fakti se fanella ku i kërkohej autografi nuk ishte e vetë Mertens, siç duhej në fakt, por e Elseid Hysaj. Mertenz nuk e përmbajti të qeshurën dhe e pyeti tifozin nëse “ishte mirë”, por në fund vendosi që ta nënshkruante atë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online