VIDEO/ A e ndihmoi arbitri Milanin? Plasin polemikat për një penallti të padhënë kundër Napolit

Pjesa e parë mes Napolit dhe Milanit në Champions League është mbyllur në shifrat 0-1 me golin e Giroud.

Por shumë komente ka marrë momenti i diskutueshëm para golit të kuqezinjve. Leao ka shkaktuar një ndërhyrje të kontestueshme në zonën e Milanit.

Te Napoli pretendojnë se arbitri i ka vjedhur në këtë rast pasi vazhdoi rregullisht lojën. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online