VIDEO/ 5 lojtarë të Manchester United dhe Broja që dukej si Ronaldinho, shihni momentin pikant nga ndeshja e djeshme

Armando Broja po përjeton momentin më të mirë të karrierës deri tani, duke bërë të lumtur të gjithë tifozët shqiptarë. Driblimet janë arm.a më e fortë e këtij lojtari, pa harruar edhe finalizimin para portës kundërshtare. Ndërkohë një moment pikant që kaloi disi pa u shpërndarë nga mbrëmja e djeshme i përket minutës së 92. Pavarësisht konsumimit fizik që duhej të kishte sulmuesi në ato momente, dukej më i freskët se kurrë.

Broja mori topin dhe hyri në brendësi të zonës, atje ku gjendeshin rreth 5 lojtarë të Manchester United që duhej të neutralizonin sulmuesin kuqezi. Armando kërkoi hapësirën për të lëshuar predhën e tij, por muri i ngjeshur nuk e lejoi. Në fund, sulmuesi ynë doli sërish fitues duke e kthyer topin te shoku i ekipit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online