Vendimi i Rejës/ Pritej shumë prej tyre! Armando Broja, Muçi dhe Mitaj përfundojnë në tribunë

Shqipëria do të luajë në mbrëmjen e sotme kundër Polonisë. Kuqezinjtë janë më optimistë se kurrë më parë për të lënë gjurmë në këtë transfertë. Brezi i ri premton së teprëmi dhe forma që po kalojnë legjionarët tanë është mbreslënëse. Gjithçka do të vërtetohet në përballjen me Poloninë për të parë forcën e vërtetë të këtij grupi. Ndërkohë veprimi surprizues i Rejës ishte dërgimi i Armando Brojës, Mitaj dhe Ernest Muçit në tribune./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online