Vajushi duartrokitet nga publiku, Llullaku dhe Aliji ngrohin stolin!

0

Armando Vajushi është kthyer në rendimentin dhe paraqitjet e tij të zakonshme, që dikur ishim mësuar të shihnim te Liteksi në Bullgari. Dëmtimet karakterizuan sidomos ecurinë e tij dhe karrierën deri tani, ndërsa me Avelinon po rigjen veten. Shkodrani,  ka zhvilluar një ndeshje të mirë, edhe pse Avelino u mund në shtëpi nga Frozinone me rezultatin 0-2.

Sakrificë për të shpëtuar një gol, duke u kthyer në mbrojtje, por edhe në katedër për paparashikueshmërinë e tij. Një paraqitje me duartrokitjet e publikut.

Risultati immagini per vajushi avellino

Sakaq, shumë keq Virtus Entela, ndërsa në stol për 90 minuta qëndruan dy lojtarët e kombëtares, Naser Aliji dhe Azdren Llullaku, që siç duket nuk gëzojnë besimin e trajnerit të tyre. Në stol edhe Basha, po më shumë për të mos rrezikuar. Bari barazoi 1-1 brenda fushës ndaj Novarës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.