U largua nga Partizani dhe shkoi në tribunë në Francë, trajneri i Metz jep deklaratën e fortë për Skukën: Ka ende disa gjëra për të ndryshuar

0

Xhuliano Skuka u largua nga Partizani dhe shkoi në Metz. Në ndeshjen e parë u habitën të gjithë kur panë se sulmuesi shqiptar përfundoi në tribunë dhe nuk gjendej as në stol. Ndërkohë trajneri i Metz, Boloni, është shprehur se sulmuesi ka ende rrugë përpara se të dalë në fushën e blertë.

“Ka ende një rrugë të gjatë për të bërë. Kjo nuk do të thotë se Skuka nuk mund të luajë së shpejti, por ai ka ende gjëra për të ndryshuar. Shpresoj që të ketë forcën për ta bërë sa më shpejt të jetë e mundur”, tha Boloni. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.