U largua nga Partizani dhe nuk përmbushi pritshmëritë, Eros Grezda është gati për aventurën e re në Kroaci

Eros Grezda do të firmoste për Partizanin në Superiore. Futbollisti nuk arriti dot që të përmbush pritshmëritë, teksa niveli i treguar në fushën e blertë linte për të dëshiruar.

Por Grezda është gati për një tjetër aventurë pas Partizanit. Ky lojtar pritet që t’i bashkohet Rudes, ekipit që ndodhet me 4 pikë në vendin e fundit të elitës së Kroacisë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online