Trepça ’89 pushon nga puna Ramadanin

Zekirija Ramadani nuk është më trajneri i Trepçës ’89. Fatale për trajnerin kampion ishte humbja 2-1, pësuar sot, ndaj Vllaznimit.

Një disfatë e rëndë, e dyta në 4 ndeshje, me kampionët që janë shumë larg formës së sezonit të shkuar, ndaj klubi ka marrë masa urgjene.

“Kjo ishte ndeshja ime e fundit me Trepçën ’89. Lajmin ma konfirmoi presidenti i klubit pas përfundimit të ndeshjes. U dëshiroj fat dhe sukses futbollsitëve”, deklaroi Ramadani pas ndeshjes për Super Sport Kosovën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online