Tragjike, humb jetën tifozi i Skënderbeut!

Ngjarje e rëndë në Korçë. Vetëm disa minuta më parë, teksa është ndjerë keq, duke ndjekur supersfidën Skënderbeu-Partizani, ka humbur jetën një tifoz i skuadrës korçare, i cili ndodhej në Tribunën B. Sipas lajmeve të para që vijnë nga Korça, bëhet fjalë për një atak kardiak dhe bëhej fjalë për një të moshuar. I moshuari (rreth 65-vjeç, iniciale A.T) është transportuar me ambulancë në spitalin e qytetit, por nuk ia ka dalë. Madje, tifozët kanë ndjekur të gjithë skenën e shëmtuar, teksa mjekët përpiqeshin ta kthenin në jetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online