Nexhipi kritikon Partizanin: Nuk jemi mësuar kështu…

Ish futbollisti i Partizanit, Nderim Nexhipi, opionist te Gol pas Goli në Supersport, ka kritikuar skuadrën e Partizanit për paraqitjen në Korçë dhe humbjen 2-0, duke ia faturuar sidomos trajnerit, edhe pse jo drejtpërdrejt: “U pa dëshirë me e madhe te Skënderbeu për të fituar ndeshjen. Partizani, në pjesën  eparë, ishte më i ekuilibruar dhe tentoi të fitonte ndeshjen, por nuk ia doli. Pjesa e dytë ishte çështje kohe për golin e Skënderbeut. Nuk jemi mësuar ta shohim Partizanin në një gjendje të tillë, pasi jemi mësuar ta shohim të luajë futboll. Nuk e bëri sot”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online