Tragjedi për Nimagën, niset me urgjencë për në shtëpi

0

Moment i zi për Bakari Nimagën, i cili është nisur me urgjencë për në vendlindje. Mesfushori i Skënderbeut është njoftuar se motra e tij është ndarë nga jeta dhe i është dashur të lërë Shqipërinë.

Talenti i Skënderbeut konsiderohet një ndër investimet e mëdha të klubit dhe në Korçë shpresojnë ta shesin në janar ose verën e ardhshme, edhe pse Nimaga ka pasur probleme fizike dhe nuk po gjen vazhdimësi në aktivizim.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.