Tragjedi e madhe/ Kobe Bryant humb jetën në përplasjen e helikopterit, shuhet legjenda e basketbollit

Një tragjedi e madhe ka ndodhur në botën e sportit. Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant, ka ndërruar jetë. Lajmi është përcjellë në të gjitha mediat e njohura në Amerikë dhe nga “Marca”, atje ku thuhet se ish-lojtari i Los Angeles ka ndërruar jetë teksa ishte duke udhëtuar me helikopter.

Në orën 10:01 me orën lokale të Kalifornisë, ka pasur një lajmërim se një helikopter po rrëzohej. Atje janë gjendur pesë persona të pajetë, ndërsa zjarrëfiksit shkuan menjëherë për të shuar flakët pas aksidentit. Pavarësisht kësaj tentative për shpëtim, mediat shkruajnë se Kobe Bryant nuk ka arritur që t’i mbijetojë kësaj tragjedie. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online