Tjetër ftesë mbërriti për portierin e Turbinës, Vokli Laroshi vishet sërish me ngjyrat e Kombëtares

0

Drejtuesit e skuadrës shpresa kuqezi kanë grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës portierin e Turbinës Vokli Laroshi. Ky i fundit ka bërë një paraqitje pozitive me cerrikasit, duke treguar një formë tepër të mirë. Për këtë arsye 19 vjecari i talentuar është thirrur përsëri tek ekipi i 21 vjecarëve për dy ndeshjet me Kosoven dhe Anglinë.

Kjo gjë ka kënaqur shumë vetë gardianin cerrikas Vokli Laroshi që do të kërkojë të bëjë një paraqitje sa më dinjitoze në këtë grumbullim. Një shtysë e madhe që i jepet futbollistëve që luajnë në Shqipëri ku i krijohen shanset e tyre për të përfaqësuar Kombëtaren. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.