Tifozët vazhdojnë të blejnë bileta, ja sa janë shitur deri tani për Kombëtaren

“Elbasan Arena” është destinacioni i të gjithë tifozëve shqiptarë në mbrëmjen e sotme. Qyteti ka nisur të mbushet dhe të krijohet atmosfera festive, ndërsa në rrugët e tij gjenden edhe flamuj shqiptarë.

“Sport Ekspres” konfirmon se deri tani janë shitur rreth 6500 bileta për tifozët shqiptarë, për të ndjekur takimin ndaj Islandës. Ndërkohë në biletari ka ende tifozë që po blejnë bileta për të qenë në stadium dhe numri pritet të shtohet me kalimin e orëve. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online