Tifozët shqiptarë dalin me rezultat nga përleshja, poshtërojnë ata të Slavias së Pragës

Ndeshja mes Ballkanit dhe Slavias së Pragës nisi me një incident. Në Prishtinë ka ndodhur një përplasje mes tifozëve, ku deri tani ka pak informacionet për të.

Megjithatë sipas disa videove të qarkulluara shihet se Plisat kanë arritur të marrin shallet dhe kanë kthyer simbolet përmbys të Slavias që në gjuhën e ultrasve është poshtërim. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online