Tifozët e Tiranës provokojnë kundërshtarët para ndeshjes me Skënderbeun: Bu, bu, bulevard…

0

Tifozët e Tiranës do të udhëtojnë në një tjetër transfertë të nxehtë, atë në Korçë. Marrëdhënia mes dy tifozerive nuk është aspak e mirë dhe këtë e tregon statusi i fundit i “Tirona Fanatics”.

Grupimi i kryeqytetasve ka njoftuar se do të jetë i pranishëm në transfertë e radhës. Menjëherë pas kësaj nis edhe ngacmimi për tifozët e Skënderbeut: “Bu, bu, bulevard”. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.