Tifozët e Arsenalit të revoltuar: Emeri, duhet të thuash mirupafshim

0

Arsenali po mundet nga Mançester Siti në këto momente, por tifozët nga Londra duket se janë të pakënaqur nga trajneri i tyre Unai Emeri.

Diçka atë tillë ata e kanë shprehur edhe gjatë ndeshjes së sotme, teksa në shumë mënyra i kanë kërkuar teknikut që të largohet nga skuadra e tyre. E çuditshme, pasi Emeri ka vetëm pak kohë që ka marrë drejtimin e “topçinjve”.

Tifozët duket se janë të bindur se nuk i pret suksesi me trajnerin  ri dhe duan që të ndryshojnë diçka, pasi nuk duan që të kalojnë dhe një tjetër sezon të dështuar. Sa do të dëgjohet kërkesa e bërë mbetet për t’u parë, por ata e thanë fjalën e tyre.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.