Tifozeritë nisin të ngacmojnë njëra-tjetrën me banderola, mbështetësit e Tiranës ofendojnë ata të Partizanit

Pak më parë ka nisur takimi mes Tiranës dhe Partizanit në Air Albania. Kjo ndeshje mund të vlejë për titullin kampion pasi fituesja e kësaj përballja me shumë gjasa do të triumfojë në Superiore. Më poshtë mund të gjeni koreografitë e të dyja tifozerive që janë hapur në këtë përbalje duke i dhënë më shumë spektakël. Gjithashtu nuk kanë munguar edhe banderolat ofenduese nga njëra tifozeri karshi asaj tjetre. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online