Thomas Strakosha feston datëlindjen, Silvinjo i gëzohet përfshirjes dje në Premier League

Thomas Strakosha feston sot datëlindjen e 28. Gardiani shqiptar ka lënë pas dëmtimin dhe është kthyer në Premier League me ekipin e Brentford.

Sigurisht, gjendej në stol, por kthimi i tij është pozitiv edhe për Silvinjon. Nga krahu tjetër Berisha është përjashtuar te Torino dhe porta është kthyer në dhimbje koke. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online