Jo vetëm Shqipëria! Goditje e madhe edhe për Poloninë, nuk do të luajë Bednarek

Shqipëria do të luajë kundër Polonisë në ndeshjen e parë kualifikuese të Europianit. Së fundmi është Berat Gjimshiti dhe Ardian Ismajli që do t’i mungojnë prapavijës tonë.

Por edhe nga polakët do të ketë disa mungesa. Goditja më e madhe erdhi dje nga Premier League, teksa mbrojtësi i tyre më i mirë që luan te Southampton, Bednarek u dëmtua dhe u konfirmua mungesa e tij me Shqipërinë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online