Teuta gjen zëvendësuesin e Adolf Selmanit, do të rikthejë mbrojtësin e njohur për Superioren

Teuta duket se e ka gjetur zëvendësuesin e Adolf Selmanit. Ky i fundit ka kaluar te Kastrioti duke rritur ndjeshëm mangësinë e durrsakëve në fazën e prapavijës. Kampionët e Shqipërisë kanë shkuar në Kosovë për të gjetur mbrojtësin, një tjetër emër.

“Gazeta Blic Sport” raporton se është arritur dakortësia me Franc Veliun. Ky i fundit është pjesë e Gjilanit dhe nuk ka marrë hapësira të mjaftueshme, teksa i intereson një rikthim në Shqipëri në këtë moment. Nga ana tjetër Teuta merr një mbrojtës me eksperiencë që mund të jetë garanci e shtuar. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online