Terror në Londër, derbi mes Arsenalit e Çelsit në rrezik

0

Një tjetër sulm terrorist ka goditur Anglinë. Pas Mançesterit, radha i ka ardhur Londrës, ku një bombë e shpërthyer në një stacion metroje në kryeqytetin britanik ka shkaktuar të paktën 22 të plagosur. Bëhet fjalë për një bombë artizanale, që jo vetëm ka shkaktuar panik, por dhje ka dëmtuar fizikisht shumë prej personave të plagosur. Kjo ka bërë që në Angli të marrin në konsideratë dhe shtyrjen e derbit të Londrës të dielën pasdite kur Çelsi dhe Arsenali do të përballen mes tyre. Megjithatë trajneri i Çelsit Antonio Konte ka deklaruar se takimi duhet luajtur në shenjë përgjigje ndaj sulmit terrorist në

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online