Te Southamptoni janë të sigurtë, ja se çfarë ndodh me Armando Brojën në janar

“Hampshire”, media pranë klubit të Southamptoni ka zbuluar se çfarë po ndodh me situatën e Armando Brojës. Kreditet e sulmuesit shqiptar janë rritur së tepërmi për kalimin në janar te Chelsea, sidomos pas deklaratës së largimit të Lukakut.

Por sipas Hampshire, te Southampton janë 100% të bindur se Broja nuk do të rikthehet te Chelsea që në janar dhe do të qëndrojë deri në fund të sezonit sipas marrëveshjes. Trajneri Hasnehutl e ka planin me Brojën përtej janarit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online