Te Interi tregohen të sinqertë: Nuk ka asnjë shans që Armando Broja të vishet zikaltër

Në mediat italiane u përfol për interesimin e Interit karshi Armando Brojës. Megjithatë për t’i dhënë fund zërave mendoi drejtori i Interit, Ausilio.

“Nuk do të nënshkruajmë me Armando Broja në janar. Jemi të kënaqur me sulmuesit që kemi.

Ne e njohim shumë mirë Brojën, ai është rikthyer dhe së fundmi shënoi, por nuk ka asnjë shans për ta parë atë të bashkohet me Interin”, tha Ausilio. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online