Të gjithë vëmendjen e tërheq klasikja e futbollit shqiptar, njihuni me ndeshjet e kësaj jave në Superiore

Superiorja do të kthehet me javën e 30 të saj. Të gjithë vëmendjen do ta marrë këtë herë klasikja e futbollit shqiptar mes Vllaznisë dhe Tiranës. Një derbi i parakohshëm për bardheblutë, para atij me Partizanin, duke synuar fitoren për t’i dhënë fund diskutimit të titullit.

Nga krahu tjetër Partizani do të përballet me Bylisin, ku të dyja ekipet janë të dënuara për të fituar. Kastrioti do të ndeshet me Kukësin, ndërsa Teuta do të luajë kundër Erzenit. Nga ana tjetër Egnatia kërkon Europën dhe në këtë rrugë duhet të fitojë me Laçin. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online