Talenti i Shqipërisë nuk po përmbahet te Cesena, 19-vjeçari shënon golin e 6 në 4 ndeshjet e fundit

Stiven Shpendi nuk po përmbahet te Cesena. Talenti i Shqipërisë ka tundur sërish rrjetën në Serinë C. Këtë herë në përballjen kundër Imoleses, në ndeshjen e mbyllur me shifrat 2-4. Shpëndi shënoi në minutën e 70 për t’i dërguar shifrat në 1-3, duke qetësuar ekipin e tij.

Ky ishte goli i 6 për 19-vjeçari në 4 ndeshjet e fundit. Më herët kishte shënuar kundër Sienës dhe dy dopieta kundër Recanatese dhe Pontedera. Me këtë fitore Cesena është vetëm një pikë larg vendit të parë që mbahet nga Reggiana. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online