Talenti i Shqipërisë hedh hapin e madh të karrierës, zyrtarizohet te ekipi i Championship

0

Anis Mehmeti ka hedhur hapin e madh të karrierës. Talenti shqiptar ka shkëlqyer me Wycombe në këtë sezon. Interesimi për këtë lojtar ka qenë i madh dhe Mehmeti është larguar nga League One duke hedhur hap të madh në karrierë.

Lojtari i Shqipërisë ka firmosur me Bristol, klub ky që është pjesë e Championship. Zyrtarizimi ka ardhur pak minuta më parë, teksa Mehmeti ka firmosur kontratë për tre vite e gjysmë dhe do të vesh fanellën me numër 11. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.