Browsing Tag

zv. trajneri

Hallaçi ndryshon ekip, Kukësi reagon dhe shfajësohet

Rrahman Hallaci, ish-kapiteni i Kukësit, qëndroi për disa sezone si zv. trajner te skuadra verilindore, por ditën e djeshme, ai u largua nga skuadra blu. Edhe pse “divorci” mes dy palëve ka ndodhur dje, klubi i Kukësit njoftoi sot për…