Browsing Tag

Zllatan

Ibra u jep fund dilemave, zbuloni ekipin e “ri” të suedezit

Zllatan Ibrahimoviç u ka dhënë fund dilemave për të ardhmen e tij. Sulmuesi suedez, i cili aktualisht është një lojtar i LA Galaksi, ka shpërndarë një video-mesazh në llogaritë e tij në “rrjetet sociale”, që shoqërohet me mbishkrimin “MLZ,…

Ibra: Milani më tregoi derën, ja si më bindi PSG-ja

Zllatan Ibrahimoviç ka promovuar librin më të ri autobiografik në Suedi. “Unë jam futbolli” është titulli i veprës që tregon rrugëtimin e sulmuesit shtatlartë që e nisi gjithçka nga lagjet e varfra të mbushur me emigrantë në qytetin e…

Ibra nuk është gjithmonë “njëshi”, kësaj here e pëson!

Zllatan Ibrahimoviç prej më shumë se një dekade është një ndër futbollistët më të famshëm dhe më të mirë paguar. Sulmuesi suedez njihet për karakterin e tij arrogant dhe shpeshherë kjo gjë bëhet dhe qesharake, por fundja fundit Ibra ka me…