Browsing Tag

Zeqir Ymeri

E bujshme, Kukësi me një superprojekt për stadium të ri

U ndërtua vetëm pak vite më parë, por “Zeqir Ymeri” nuk është më në lartësinë e Kukësit, që në pak sezone është kthyer në një prej klubeve më të mëdhenj në Shqipëri. Me një stadium aspak të përshtatshëm dhe një fushë të një cilësie shumë të…