Rekordi i Avdijajt në rrezik, një mega-talent i Dortmundit po çmend Gjermaninë

Lojtari i përfaqësueses së Kosovës, Donis Avdijaj, ka qenë dikur ndër talentet më premtues të futbollit…

Njihuni me fenomenin 14-vjeçar të Dortmundit, kontratë e “çmendur” me Nike!

Borusia e Dortmundit njihet për gjetjen e talenteve, rritjen e tyre dhe shitjen më pas për…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online