Browsing Tag

Yenisey

Jenisej gjen fitoren e parë, Gavazaj “spektator”

Jenisej Krasnojarsk, skuadra ku aktivizohet sulmuesi prizrenas, Enis Gavazaj, ka gjetur fitoren e parë në kampionatin rus. Pas tre humbje dhe një barazimi, Jenisej ka siguruar tri pikëshin e parë falë fitores me shifra minimale 1-0 ndaj…