Browsing Tag

yassine brahimi

Refuzoi Milanin dhe Arsenalin, Brahimi largohet nga Europa

Jasin Brahimi ka qenë një ndër lojtarët më të kërkuar të merkatos së verës. Sulmuesi anësor mbylli bashkëpunimin me Porton duke mos preferuar të rinovonte kontratën. Ofertat për 29-vjeçarin qenë të shumta me klubi si Milan, Arsenal dhe…