Browsing Tag

Yannick Carrasco

Karrasko nuk duron më: Dua të rikthehem në Europë

Xhenik Karrasko është lodhur me futbollin kinez dhe dëshiron rikthimin në Europë. 25-vjeçari belg është pjesë e Dalian Jifang që prej shkurtit të vitit 2018, kur u largua nga Atletiko e Madridit për shumën e 40 milionë eurove. Në një…

Jo vetëm Piatek, një tjetër objektiv për sulmin e Milanit

Kristof Piatek është zyrtarisht i Milanit, klub që ende nuk e ka mbyllur merkaton. Kuqezinjtë kërkojnë të bëjnë edhe përforcime të tjera, në mënyrë që mos të vënë në diskutim pjesëmarrjen në Champions Ligë. Kuqezinjtë po mendojnë një…