Browsing Tag

Xhovani Simeone

Atletiko Madrid dhe Argjentina, Simeone zbulon dëshirat e tij

Xhovani Simeone është i grumbulluar me Argjentinën dhe po përgatitet për miqësoren kundër Brazilit. Klasikja e futbollit amerikano-latin do të zhvillohet të martën në orën 20:45, ndërsa sulmuesi i Fiorentinës ka folur rreth të ardhmes së…