Browsing Tag

Walcott

(VIDEO) skemë perfekte, Evertoni shënon gol spektakolar

Evertoni shënoi sot ndaj Sauthemptonit një gol mjaft të zgjuar me anë të sulmeusit Thio Uollkot. Ish-ylli i Arsenalit dhe Anglisë përfundoi me sukses një aksion mjaft të bukur, me një skemë shumë të zgjuar nga goditja e dënimit. Ishte…