Browsing Tag

vYSHKA

VOLEJBOLL | Gurabardhi: Partizani për t’u mundur

Trajneri i Barletit Volej: Nuk do të jetë e lehtë si në finalen e Kupës së Federatës Shqiptare të Volejbollit, janë përforcuar dhe ato Partizani – Barleti Volej është ndeshja kryesore e javës së tretë të kampionatit të volejbollit për…