Gola dhe paraqitje të shkëlqyera, legjionarët duken “top”

Sot janë luajtur një numër i madh ndeshjesh miqësore dhe shumë futbollistë shqiptarë kanë zbritur në…

VIDEO | Lëvizje “alla-Zidan”, Vojvoda tregon klasin e tij në Belgjikë

Mërgim Vojvoda mbetet një lojtar kyç te skuadra e Roial Eksel Muskron. Mbrojtësi i pëfaqësueses së…

VIDEO | Bare shkëlqen me asist, Vojvoda gjen golin në Belgjikë

Keidi Bare nuk e lëshon formacionin e titullarit te Malaga. Mesfushori fierak u aktivizua përsëri nga…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online