Browsing Tag

Vladimir Esin

Luftëtarit i vjen përforcimi i fundit, një rus për Ahmatajn

Luftëtari ka bërë merkato deri në Rusi. Mesfushori Vladimir Esin ka mbërritur në Gjirokastër dhe është vënë nën urdhrat e trajnerit Julian Ahmtaj. Futbollisti 24-vjeçar ka luajtur në ligën e dytë dhe të tretë ruse dhe tani do të provojë një…