Browsing Tag

vinisuis zhunior

“Zidan më ndryshoi jetën, Ramos është një ikonë!”

Talenti i Real Madridit, Vinisiu Zhunior, ka folur sot për mediat iberike, ku nuk i ka kursyer elozhet për trajnerin Zidan dhe bashkëlojtarët te “Los Blancos”. Për sezonin e tij të parë me fanellën e Realit, Vinisius tha: “Jeta ime ka…