Browsing Tag

Vice Kendes

Thjesht “dashuri verore”, Laçi e mbyll me sulmuesin

Laçi gjatë kësaj vere nuk ka bërë shumë lëvizje në merkato, flasim për në hyrje, pasi largimet kanë qenë disa dhe të rëndësishme. Bardhezinjtë kanë kërkuar për sulmues dhe vijojnë të kërkojnë. Para ndeshjeve në Europa League ata afruan…