Browsing Tag

Vëllaznimi

VIDEO | Drita dështon dhe në Kupë, ka festë në Gjakovë

Feronikeli ishte ekipi i parë që u kualifikua në gjysmëfinalet e Digitalb Kupës së Kosovës, ndërsa ndeshjet e sotme kanë dhuruar surpriza. Vëllaznimi i Gjakovës ka arritur një fitore të madhe, duke eliminuar kampionët në fuqi të Dritës.…

Nuk ka pushim te Teuta, Bushiç gjen golin dhe Arapi debuton

Teuta luajti dje përballë Flamurtarit në “Niko Dovana”, ndeshje e vlefshme për javën e 19-të të Superiore. Djemtë e drejtuar nga Bledi Shkëmbi nuk morën dot më shumë se një pikë përballë ekipit vlonjat, pavarësisht se luajtën thuajse gjatë…