Browsing Tag

Veljko Dovedan

Bylisi gati, Kapllanaj gjen trajner në Serbi

Bylisi më në fund ka zgjedhur trajnerin e ri dhe do të jetë i huaj. Klubi ballshiot ka nënshkruar me serbin Veljko Dovedan, i cili sezonin e fundit nuk rezulton të ketë drejtuar ndonjë ekip. Verën e shkuar ai ishte në krye të Temniç…