ZYRTARE | Interi kompleton mbrojtjen, firmos me një austriak

Interi i sezonit të ardhshëm po fillon të marrë formë. Pas zyrtarizimit të Diego Godin, zikaltrit…

Inter plotëson dëshirën e Kontes, merkato hapet me një austriak

Konte është i fiksuar pas Valentino Lazaros. Austriaku arrin të mbulojë të gjithë krahun e djathtë,…

Herta bën barrikadë, Inter nuk dorëzohet për talentin austriak

Interi po kërkon me ngulm shërbimet e Valentino Lazaro nga Herta e Berlinit. Austriaku është një…

Perfekt për skemat e Kontes, Interi pranë talentit të Bundesligës

Interi ka piketuar një talent cilësor në kampionatin gjerman. Valentino Lazaro është mesfushori i krahut të…

Objektivi luan në Bundesligë, Interi nis sulmin për “xholin”

Bepe Marota dhe Piero Auzilio po bëjnë maksimumin për t’i dhuruar Antonio Kontes lojtarët e duhur…

Milani në sulm për austriakun, vjen reagimi i Hertës

Mediat gjermane zbuluan lajmin për një interesim të Milanit për Valentino Lazaron, anësorin e krahut të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online