VIDEO | Talentet e Spanjës s’kanë të ndalur, sërish triumf në Europian

Pas triumfit të një muaji më parë në Europianin 21-vjeçarëve, Spanja korr një tjetër sukses duke…

Kombëtaret U19 dhe U17 përfundojnë miqësoret, ja rezultatet

Kombëtarja U19 e Shqipërisë ka fituar takimin e dytë miqësor ndaj Kosovës. Takimi i zhvilluar sot…

15 ftesa për të rinjtë e ekipeve shqiptare, ja kush “furnizon” kombëtaret U19 dhe U21

FSHF paralajmëroi një ndryshim në strategjinë e rekrutimit të lojtarëve  në kombëtaret e moshave. Në vitet…

Vllaznia mposht Besën, Hoxha dhe Qardaku dërgojnë Kupën në Shkodër

Pas Teutës që mposhti Flamurtarin në finalen e Kupës së Shqipërisë për U17, sot ishte radha…

Shqipëria e Bogdanit mund Rumaninë, mjafton goli i Bullarit

Kombëtarja e 19-vjeçarëve ka mposhtur përfaqësuesen rumune në takimin miqësor të zhvilluar ditën e sotme në…

Bogdani: Besim dhe 4-3-3, tentojmë kualifikimin

Erjon Bogdani bëhet gati për debutimin në një ndeshje zyrtare në stolin e Shqipërisë U-19, me…

Bogdani sqaron: Zgjedhje teknike, Sinani ka luajtur shumë pak te Milani

Ismet Sinani dëshpërohet dhe paralajmëron mbylljen e dyerve për Shqipërinë, por Erjon Bogdani i qëndron besnik…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online